Pereiti prie turinio

Krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

profesionalios odos priežiūros procedūros

Kviečiame pasinerti į prabangią ir užburiančią GEMOLOGY veido ir kūno ritualų visatą.

HEALTH & BEAUTY THERAPY BYS ISPADO grožio kabinete Kaune išbandykite unikalias profesionalias veido priežiūros procedūras, atpalaiduojančius veido ir kūno ritualus. 

Procedūroms naudojami specialiai sukurti ir įprastame asortimente nerandami GEMOLOGY odos priežiūros produktai ir unikalūs pusbrangiai masažiniai akmenys. Tai ypatingų kvapų ir tekstūrų produktai, sukuriantys nepakartojamas patirtis bei puoselėjantys natūralų Jūsų grožį. 

Raguvos g. 4, Kauno senamiestis, ISPADO | info@gemology.lt | +370 686 34772

Registracija!

PASLAUGOS

Raminanti smitsonito procedūra jautriai odai

Smitsonito procedūra suteikia odai itin stiprią apsaugą, kovoja su šilumos ir paraudimo jausmu. Rekomenduojama jautriai odai. Dėl gaivinančio poveikio ji suteikia tiesioginį komfortą.

120 min | 59 Eur

Skaistinanti perlų ir deimanto procedūra

Perlų ir deimantų procedūra suteikia nuostabaus švytėjimo veido odai. Aktyvieji ingredientai yra derinami siekiant išlyginti, regeneruoti ir tonizuoti odą, suteikiant jai spindesio. Sorbitolis pagerina energijos lygį, kad oda būtų ilgai drėkinama. Oda taps lygi, švytinti ir spindinti. Puikus pasirinkimas prieš įsimintinas gyvenimo akimirkas ir šventes.

120 min | 59 Eur

Valanti ametisto procedūra mišriai odai

Ametisto procedūra yra geriausias pasirinkimas mišrios odos priežiūrai. Dėl regeneruojančio ir energijos suteikiančio poveikio ji pašviesina ir suvienodina odos spalvą bei sutraukia poras.

120 min | 59 Eur

Ovalą formuojanti deimanto procedūra brandžiai odai

Deimanto procedūra yra geriausias pasirinkimas brandžios odos priežiūrai, raukšlių korekcijai ir ovalo formavimui. Savaime kaistanti procedūra regeneruoja ir pagyvina odą, kartu suteikdama „įtempimo“ efektą.

120 min | 59 Eur

Šviesinanti baltųjų perlų procedūra hiperpigmentuotai odai

Baltųjų perlų procedūra yra geriausias pasirinkimas kovoje su hiperpigmentacija. Dėl išskirtinio ir inovatyvaus GemWhite ingredientų komplekso efektyvumo ši odos priežiūros procedūra vienu metu veikia 4 biologinius procesus, darančius įtaką odos spalvai. Unikali formulė, suteikianti spindinčią veido spalvą, išlygintą ir sudrėkintą odą bei panaikinanti tamsias dėmeles.

120 min | 59 Eur

Intensyviai jauninanti deimanto ir kolageno kaukės procedūra brandžiai oda

Deimanto ir kolageno procedūra intensyviai jaunina ir atstato brandžią odą. Kolageno kaukė yra restruktūrizuojanti, atgaivinanti ir drėkinanti. Poveikis matomas iš karto ir išlieka ilgam. Puikiai su oda deranti kaukė pagerina odos tekstūrą, ją minkština ir palieka malonų ir komfortišką pojūtį. Šios kolageno kaukės naudojamos Šveicarijos klinikose, kad atkurtų nudegusią odą.

120 min | 119 Eur