Pereiti prie turinio

Krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išbandykite prieš nuspręsdami - TEST ME

Klientų pasitenkinimas yra pagrindinis mūsų prioritetas. Išmėginkite Gemology kosmetiką ir tik tuomet nuspręskite, ar ji tinka Jūsų odai. 100% pasitenkinimo garantija arba grąžinsime Jūsų pinigus, įvykdžius sąlygas, kaip nurodyta toliau. Pasiūlymas taikomas plačiam produktų pasirinkimui (žr. toliau).

KAIP TAI VEIKIA?

Į krepšelį įdėkite išsirinktą prekę ir pasirinkite „TEST ME“ produkto variantą. Kartu su užsakytu produktu gausite jo mėginėlį. Turėsite 14 dienų išmėginti mėginėlį ir galutinai nuspręsti ar produktas Jums patinka ir naudosite pilną pakuotę, ar norite produktą grąžinti ir susisieksite su mumis. Kiekvienas turi teisę apsigalvoti ir tai nieko nekainuoja! Jeigu nuspręsite grąžinti produktą, po to kai susieksite su mumis turėsite 14 dienų produktui išsiųsti.

GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Pinigus už produktą grąžinti Jums galėsime, jeigu bus laikomąsi visų sąlygų:

  • Produktas turi būti nenaudotas (išskyrus produkto mėginėlį, kuris ir buvo skirtas produktui išmėginti ir nuspręsti)
  • Produktas ir jo pakuotė turi būti tokios pat būklės, kokioje jį gavote (neatplėštas, nesuglamžytas ir pan.)
  • Produktą turite būti užsisakę neseniau nei prieš 14 dienų.
  • Produktas turi būti nepraradęs prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)

Mes pasiliekame teisę negrąžinti pinigų ar atsisakyti pakeisti produktus, kurie bus sugadinti, nepilnos komplektacijos ar purvini. Jums bus sugrąžinta pilna produkto kaina išskyrus siuntimo išlaidas.

KAIP GRĄŽINTI?

Viskas labai paprasta, ką Jums reikės padaryti:

  •         El. paštu info@gemology.lt atsiųsti prašymą su: Jūsų vardu ir pavarde, užsakymo nr., sąskaitos nr., į kurį norite, kad grąžintume pinigus, produkto pavadinimu, kurį norite grąžinti ir priežastimi, dėl kurios norite grąžinti.
  •         Mes Jums atsiųsime iš anksto apmokėtą siuntimo per OMNIVA paštomatus etiketę, Jums tereikės ją atsispausdinti;
  •         Supakuokite grąžinamą prekę originalioje pakuotėje, kurioje gavote siuntą.
  •         Įsitikinkite, kad produktas, kurį norite grąžinti, yra nenaudotas, neatidarytas ir tokioje pat būklėje, kurioje jį gavote. Mes pasiliekame teisę negrąžinti pinigų ar atsisakyti pakeisti produktus, kurie bus sugadinti, nepilnos komplektacijos ar purvini.
  •         Tinkamai užklijuokite siuntinį ir užklijuokite Jums iš anksto atsiųsta OMNIVA paštomato etiketę.
  •         Išsiųskite siuntinį Jums artimiausiame ar patogiausiame OMINVA paštomate, kaip tą padaryti skaitykite čia -  https://www.omniva.lt/Privatus/Siunta/kaip_issiusti_siuntini .

 KAS TUOMET?

Kai tik gausime Jūsų grąžintas prekes ir jas įvertinsime, per 10 d.d. grąžinsime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

Mes pasiliekame teisę negrąžinti pinigų ar atsisakyti pakeisti produktus, kurie bus sugadinti, atidaryti, praplėšti, nepilnos komplektacijos ar purvini.

-        Grąžinamas produktas turi būti nenaudotas ir tokios pačios būklės, kokios jį gavote.

Priimsime tik tuos grąžintus produktus, kurie bus jų originalioje pakuotėje ir nenaudoti. Jeigu šios sąlygos nebus įvykdytos, pinigų grąžinimas nebus patvirtintas.

TURITE KLAUSIMŲ?

Jeigu turite daugiau klausimų ar norite daugiau informacijos dėl šio pasiūlymo, susiekite su mumis el. paštu info@gemology.lt ar telefonu +370 608 03828.