Pereiti prie turinio

Krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Apie GEMOLOGY

mano aistra

"Gemology atskleidžia mano aistrą pusbrangiems ir brangiesiems akmenims prancūziškoje, inovatyvioje, itin veiksmingoje ir mokslu paremtoje kosmetikos linijoje. Mūsų produktų sudėtys ir tektūros kuria emocijas bei atliepia visus odos poreikius. Galime pasiūlyti odos priežiūros rutinas nuo paprasčiausios iki pačios išskirtiniausios."
- Chrystelle Lannoy,
Gemology įkūrėja

ODOS OLIGOTERAPIJA

MŪSŲ ISTORIJA

Prieš 13 metų Gemology sugebėjo atskleisti paslaptį, paslėptą mineralų širdyje. Po kelerių metų klinikinių tyrimų ir mokslinio požiūrio Gemology išgavo mikroelementus iš mineralų ir integravo juos į odos priežiūros produktus.


Nuo to laiko mūsų laboratorijos tiria šių mikroelementų funkcijas ir naudą odai. Taip gimė odos oligoterapija.

MŪSŲ VERTYBĖS

inovacijos

Mineralų koncepcija, mikroelemetų iš pusbrangių ir brangiųjų akmenų panaudojimas kosmetikoje.

MOKSLAS

Kosmetika, sukurta remiantis patvirtintais moksliniais tyrimais, kliniškai patikrinta.

EFEKTYVUMAS

Tikslios, rafinuotos, unikalios ir aukšto efektyvumo produktų sudėtys.

EMOCIJOS

Sensorinės tekstūros unikaliai patirčiai.

FUTURE BEAUTY IS MINERAL

Mikroelementai yra labai svarbūs ląstelių funkcijoms biologiniu, cheminiu ir molekuliniu lygmenimis. Visų pirma, jie katalizuoja daugiau nei šimtą skirtingų fermentų ir negali būti sintetinami organizme. Mikroelementai veikia kaip treneriai mūsų ląstelėms.

Oda yra didžiausias žmogaus kūno organas, tačiau ji įsisavina mažiausiai svarbių maistinių medžiagų. Tyrimai parodė, kad į vidų suvartojamos naudingosios medžiagos pirmiausia paskirstomos gyvybiškai svarbiausiems organams (širdžiai, kepenims, smegenims ir kt.), o odai tenka, jeigu tenka išvis, labai nedidelis mikroelementų kiekis.

Mūsų organizmas negali sintetinti mikroelementų, o vandenyje ir maiste jų rasti darosi vis sunkiau. Vienas iš veiksmingiausių būdų odai gauti reikalingų medžiagų yra kosmetika. Į odos priežiūros priemones įtraukiami mikroelementai yra mažos, elektra įkrautos molekulės, kurios iš karto pasisavinamos ir yra veiksmingos net mikrometrinėmis koncentracijomis.

KODĖL MINERALINĖ KOSMETIKA?

Po septynerius metus trukusių mokslinių tyrimų GEMOLOGY laboratorija sukūrė mikroelementų (geležies, cinko, magnio, vario ir kt.) išgavimo technologiją iš mineralų, tokių kaip smitsonitas, hematitas, ametistas, peridotas ir daugelis kitų.

Unikalus procesas leidžia išgauti mikroelementus, esančius minerale, skysčio pavidalu. Susmulkinus mineralinių akmenų žaliavines medžiagas ir atlikus įvairias kompleksines reakcijas išgaunamas mineralų ektraktas sudarytas vien iš biologiškai prieinamų mikroelementų.

Iš tikrųjų mineralai yra sudaryti iš 100% mikroelementų (išskyrus deimantą, kurį sudaro anglis) ir yra pirminis jų šaltinis gamtoje. GEMOLOGY mineralų ekstrahavimo procese tarsi kopijuojama gamtą, kuri tirpina mineralus erozijos metu tūkstančius metų ir taip formuoja mineralinius vandenis. Šis reiškinys atkuriamas per kelias valandas ar kelias dienas laboratorijoje.

Dėka sudėtingos mineralų suskystinimo technikos išgauti mikroelementai, gali būti įtraukti į odos priežiūrai skirtus produktus.

KLINIKINIAI TYRIMAI

Mikroelementų nauda mūsų odai yra įrodyta klinikiniais tyrimais. Geležis, magnis, cinkas, silicis ir daugelis kitų yra gyvybiškai svarbūs daugeliui mūsų odoje vykstančių procesų.

Geležis stimuliuoja kolageno sintezę, cinkas kovoja su aknės bakterija, magnis energizuoja odos ląsteles ir jas atpalaiduoja, silicis pritraukia ląstelėse drėgmę ir kuria odos elastingumą.

Jeigu odoje yra mikroelemtų trūkumas, tinkamai savo funkcijos negali atlikti peptidai. Hialurono rūgštis sinergijoje su mineralais net iki 8 val. ilgiau užtikrina odos drėkinimą. Mikrolementai yra tikri „biologiniai katalizatoriai“, galintys pagreitinti biologines reakcijas 10, 100, 1000 kartų. Vitaminai, baltymai ir angliavandeniai negali būti metabolizuojami be fermentų suaktyvinimo mikroelementais.

GEMOLOGY produktų efektyvumą užtikrina kartu su mineralais komponuojami biotechnologiniai peptidai, hialurono rūgštis, augaliniai ekstraktai ir vitaminai. Taip pat naudojamas organinis konservantas (Geogard). Kosmetikos produktuose nenaudojami parabenai, etanolis, gliutenas, laktozė, propilenglikolis. Kosmetika netestuota su gyvūnais.

MINERALAI IŠ PUSBRANGIŲ IR BRANGIŲJŲ AKMENŲ

GEMOLOGY kosmetikoje mineralai išgaunami net iš 20 pusbrangių ar brangiųjų akmenų. Kiekvienas akmuo savyje turi tam tikro odai naudingo mineralo kiekį. Pavyzdžiui, hematitas yra turtingas geležimi, smitsonitas - cinku, peridotas - magniu, mėnulio akmuo - siliciu.
Kiekviename GEMOLOGY kosmetikos produkte rasite bent du skirtingus akmens ekstraktus, kurie papildo vienas kitą, tam tikros odos problemos sprendimui.

GEMOLOGY koncepcijoje pusbrangiai ir brangieji akmenys kosmetikoje naudojami trimis pavidalais:
ekstraktas;
įvairaus smulkumo pudra;
masažiniai akmenys, naudojami veido procedūrose.