Profesionalios veido ir kūno priežiūros procedūrosKviečiame pasinerti į prabangią ir užburiančią GEMOLOGY veido ir kūno ritualų visatą.

GEMOLOGY COSMETICS OLIGOTHERAPY STUDIO išbandykite unikalias profesionalias veido priežiūros procedūras, atpalaiduojančius veido ir kūno ritualus. 

Procedūroms naudojami specialiai sukurti ir įprastame asortimente nerandami GEMOLOGY odos priežiūros produktai ir unikalūs pusbrangiai masažiniai akmenys. Tai ypatingų kvapų ir tekstūrų produktai, sukuriantys nepakartojamas patirtis bei puoselėjantys natūralų Jūsų grožį. REGISTRACIJA ->

____


Kurpių g. 18, Kauno senamiestis | info@gemology.lt | +370 673 75237

PASLAUGOS
____


Drėkinanti malachito procedūra sausai odai
120 min | 69 Eur

Malachito procedūra yra vienas geriausių pasirinkimų sausos ir dehidratavusios odos priežiūrai. Jos sudėtyje yra didelės koncentracijos vitamino E, kuris skatina ląstelių atsinaujinimą, todėl rekomenduojamas sausai odai. Dėl pagrindinių ingredientų ši procedūra suteikia pavargusiai ir papilkėjusiai odai elastingumo ir tonuso.


REGISTRACIJA ->

____


Raminanti smitsonito procedūra jautriai odai

120 min | 69 Eur

Smitsonito procedūra suteikia odai itin stiprią apsaugą, kovoja su šilumos ir paraudimo jausmu. Rekomenduojama jautriai odai. Dėl gaivinančio poveikio ji suteikia tiesioginį komfortą.


REGISTRACIJA ->

____


Valanti ametisto procedūra mišriai odai

120 min | 69 Eur

Ametisto procedūra yra geriausias pasirinkimas mišrios odos priežiūrai. Dėl regeneruojančio ir energijos suteikiančio poveikio ji pašviesina ir suvienodina odos spalvą bei sutraukia poras.


REGISTRACIJA ->

____


Skaistinanti perlų ir deimanto procedūra
120 min | 79 Eur

Perlų ir deimantų procedūra suteikia nuostabaus švytėjimo veido odai. Aktyvieji ingredientai yra derinami siekiant išlyginti, regeneruoti ir tonizuoti odą, suteikiant jai spindesio. Sorbitolis pagerina energijos lygį, kad oda būtų ilgai drėkinama. Oda taps lygi, švytinti ir spindinti. Puikus pasirinkimas prieš įsimintinas gyvenimo akimirkas ir šventes.


REGISTRACIJA ->

____


Tonizuojanti nefrito procedūra brandžiai odai
120 min | 79 Eur
Nefrito procedūra puikiai tinka sausai, brandžiai odai. Procedūros veikliosios medžiagos stimuliuoja ląsteles, apsaugo nuo odos senėjimo. Atkuriamas odos elastingumas, ji tonizuojama ir nedelsiant sudrėkinama.

REGISTRACIJA ->
____


Ovalą formuojanti deimanto procedūra brandžiai odai
120 min | 89 Eur 
Deimanto procedūra yra geriausias pasirinkimas brandžios odos priežiūrai, raukšlių korekcijai ir ovalo formavimui. Savaime kaistanti procedūra regeneruoja ir pagyvina odą, kartu suteikdama „įtempimo“ efektą.

REGISTRACIJA ->
____


Šviesinanti baltųjų perlų procedūra hiperpigmentuotai odai
120 min | 89 Eur
Baltųjų perlų procedūra yra geriausias pasirinkimas kovoje su hiperpigmentacija. Dėl išskirtinio ir inovatyvaus GemWhite ingredientų komplekso efektyvumo ši odos priežiūros procedūra vienu metu veikia 4 biologinius procesus, darančius įtaką odos spalvai. Unikali formulė, suteikianti spindinčią veido spalvą, išlygintą ir sudrėkintą odą bei panaikinanti tamsias dėmeles.

REGISTRACIJA ->
____


Intensyviai jauninanti deimanto ir kolageno kaukės procedūra brandžiai oda
120 min | 129 Eur
Deimanto ir kolageno procedūra intensyviai jaunina ir atstato brandžią odą. Kolageno kaukė yra restruktūrizuojanti, atgaivinanti ir drėkinanti. Poveikis matomas iš karto ir išlieka ilgam. Puikiai su oda deranti kaukė pagerina odos tekstūrą, ją minkština ir palieka malonų ir komfortišką pojūtį. Šios kolageno kaukės naudojamos Šveicarijos klinikose, kad atkurtų nudegusią odą.

REGISTRACIJA ->
____
REGISTRACIJA ->

____


Kurpių g. 18, Kauno senamiestis | info@gemology.lt | +370 673 75237