Išsiskirkite iš savo konkurentų


IŠSKIRTINĖ KONCEPCIJA PATVIRTINTA KLINIKINIAIS TYRIMAIS

GEMOLOGY - tai išskirtinės koncepcijos kosmetikos linija, paremta pusbrangių ir brangiųjų akmenų panaudojimu kosmetologijoje. Tai yra pirmoji pasaulyje kosmetikos linija odos priežiūros produktuose panaudojusi mineralus, kurių efektyvumas patvirtintas ilgamečių klinikinių tyrimų. Už inovacijas kosmetologijos srityje, 2017 GEMOLOGY yra pelniusi H. Pierantoni apdovanojimą.


YPATINGI KVAPAI IR TEKSTŪROS

Kosmetikos produktai ne tik praturtinti naudingais mineralais, kurie sprendžia įvairiausias odos problemas, bet ir kuria nepakartojamas patirtis per ištobulintus produktų kvapus ir tekstūras. Kievienas produktas turi savo išskirtinę spalvą, kvapą ir pojūtį. GEMOLOGY ypatingai didžiuojasi savo produktų gebėjimu transformuoti tekstūrą aplikacijos metu - nuo gelio iki malonių putų, nuo kremo iki lengvos mikroemulsijos.  


SUKURTA GALUTINIAM KLIENTUI, PRITAIKYTA PROFESIONALUI

GEMOLOGY turi atskirą liniją produktų ir išpuoselėtų veido ir kūno procedūrų protokolų, skirtų profesionaliam darbui su klientais.   

Profesionaliems veido odos priežiūros specialistams, kosmetologams, dermatologams, masažo ir SPA specialistams nuolat organizuojami grupiniai ir individualūs teoriniai bei praktiniai seminarai, apmokymai, suteikiamos nemokamos konsultacijos. 


Dėl daugiau informacijos susisiekite:

pardavimai@gemology.lt | +370 608 03828

ARTIMIAUSI RENGINIAI PROFESIONALAMS


ATRASKITE GEMOLOGY PER SAVO PATIRTĮ


Norite pradėti dirbti ar iš arčiau susipažinti su Gemology kosmetika? Kviečiame į individualias praktines konsultacijas, kurių metu turėsite galimybę atrasti Gemology per savo patirtį.
Individualios konsultacijos galimos Jums patogiu metu, derinama individualiai. 

REGISTRACIJA: pardavimai@gemology.lt 

Data ir laikas: Derinamas individualiai.
Trukmė: iki 3 val.
Vieta: Raguvos g. 4, Kauno senamiestis.
Kaina: 40 Eur (+nuolaida kosmetikai konsultacijos dieną).
ONLINE SEMINARŲ ĮRAŠAI
Seminarai skirti tik grožio srities profesionalams. Dėl prisijungimų į seminarus parašykite el. paštu pardavimai@gemology.lt GEMOLOGY: KONCEPCIJA IR IŠSKIRTINUMAS


Ieškote naujos kosmetikos, kuri nustebintų Jūsų klientus, būtų efektyvi ir veiksminga, pasižymėtų išskirtiniais kvapais ir itin maloniomis tekstūromis?

Kviečiame susipažinti su pirmąja pasaulyje odos priežiūros kosmetika, į savo sudėtį įtraukusią odai būtinus mikroelementus iš mineralinių akmenų - GEMOLOGY.

Sužinokite daugiau apie šios kosmetikos koncepciją, išskirtinumą bei naudą odai, produktus darbui grožio kabinete, profesionlias procedūras veidui ir kūnui bei kosmetikos produktus klientams naudoti namuose. DEMAKIAŽAS PAGAL ODOS TIPUS + MASAŽINĖS PRIEMONĖS


Kiekvienos grožio procedūros pirmasis žingsnis - demakiažas. Oda nuvaloma ir pašalinami nešvarumai, ji nušveičiama ir tonizuojama. Teisingai parinktos demiakiažo priemonės kelis kartus padidina kosmetologinės ar masažo procedūros efektyvumą. KODĖL MŪSŲ ODAI BŪTINI PEPTIDAI IR MINERALAI?

Mikroelementų nauda puikiai žinoma mūsų organizmo funkcijoms, tačiau ar žinote kodėl jie yra būtini mūsų odai? Taip pat kodėl yra tokie svarbūs biotechnologiniai peptidai mūsų kosmetikos priemonėse?

REGISTRACIJA Į RENGINIUS


pardavimai@gemology.lt | +370608 03828 | arba užpildykite kontaktinę formą