Išsiskirkite iš savo konkurentų


IŠSKIRTINĖ KONCEPCIJA PATVIRTINTA KLINIKINIAIS TYRIMAIS

GEMOLOGY - tai išskirtinės koncepcijos kosmetikos linija, paremta pusbrangių ir brangiųjų akmenų panaudojimu kosmetologijoje. Tai yra pirmoji pasaulyje kosmetikos linija odos priežiūros produktuose panaudojusi mineralus, kurių efektyvumas patvirtintas ilgamečių klinikinių tyrimų. Už inovacijas kosmetologijos srityje, 2017 GEMOLOGY yra pelniusi H. Pierantoni apdovanojimą.


YPATINGI KVAPAI IR TEKSTŪROS

Kosmetikos produktai ne tik praturtinti naudingais mineralais, kurie sprendžia įvairiausias odos problemas, bet ir kuria nepakartojamas patirtis per ištobulintus produktų kvapus ir tekstūras. Kievienas produktas turi savo išskirtinę spalvą, kvapą ir pojūtį. GEMOLOGY ypatingai didžiuojasi savo produktų gebėjimu transformuoti tekstūrą aplikacijos metu - nuo gelio iki malonių putų, nuo kremo iki lengvos mikroemulsijos.  


SUKURTA GALUTINIAM KLIENTUI, PRITAIKYTA PROFESIONALUI

GEMOLOGY turi atskirą liniją produktų ir išpuoselėtų veido ir kūno procedūrų protokolų, skirtų profesionaliam darbui su klientais.   

Profesionaliems veido odos priežiūros specialistams, kosmetologams, dermatologams, masažo ir SPA specialistams nuolat organizuojami grupiniai ir individualūs teoriniai bei praktiniai seminarai, apmokymai, suteikiamos nemokamos konsultacijos. 


Dėl daugiau informacijos susisiekite:

info@gemology.lt | +370 608 03828

ARTIMIAUSI RENGINIAI PROFESIONALAMS

4 odai svarbiausi mikroelementai

No.1 Geležis

Mikroelementų nauda puikiai žinoma mūsų organizmo funkcijoms, tačiau ar žinote kodėl jie yra būtini mūsų odai? 

Nemokamo ONLINE seminaro metu kalbėsime su biochemijos mokslu daktare doc. Sandrija Čapkauskiene ir kosmetologe, kosmetikos su mikroelementais trenere Dalia Anužyte. 


Data: Balandžio 15 d.

 Laikas: 18:00 - 19:30

Vieta: ONLINE

Seminaras nemokamas. Vietų skaičius ribotas.


BŪTINA REGISTRACIJA:

https://forms.gle/BzKXFhhoS3QDJzvJ9 

Kodėl peptidai ir mineralai yra būtini mūsų odai

Mineralai ir peptidai veido estetinių problemų korekcijos procedūrose: raukšlių gydymas, padidėjęs turgoras, pagerėjęs odos tonusas, hipopigmentacijos ir hiperpigmentacijos korekcija.

Data: 2020 m. gegužės 18 d., 10:00-13:0
Vieta: Raguvos g. 4, Kaunas (Ispado akademija)

REGISTRACIJA Į RENGINIUS


info@gemology.lt | +370608 03828 | arba užpildykite kontaktinę formą