Išsiskirkite iš savo konkurentų


IŠSKIRTINĖ KONCEPCIJA PATVIRTINTA KLINIKINIAIS TYRIMAIS

GEMOLOGY - tai išskirtinės koncepcijos kosmetikos linija, paremta pusbrangių ir brangiųjų akmenų panaudojimu kosmetologijoje. Tai yra pirmoji pasaulyje kosmetikos linija odos priežiūros produktuose panaudojusi mineralus, kurių efektyvumas patvirtintas ilgamečių klinikinių tyrimų. Už inovacijas kosmetologijos srityje, 2017 GEMOLOGY yra pelniusi H. Pierantoni apdovanojimą.


YPATINGI KVAPAI IR TEKSTŪROS

Kosmetikos produktai ne tik praturtinti naudingais mineralais, kurie sprendžia įvairiausias odos problemas, bet ir kuria nepakartojamas patirtis per ištobulintus produktų kvapus ir tekstūras. Kievienas produktas turi savo išskirtinę spalvą, kvapą ir pojūtį. GEMOLOGY ypatingai didžiuojasi savo produktų gebėjimu transformuoti tekstūrą aplikacijos metu - nuo gelio iki malonių putų, nuo kremo iki lengvos mikroemulsijos.  


SUKURTA GALUTINIAM KLIENTUI, PRITAIKYTA PROFESIONALUI

GEMOLOGY turi atskirą liniją produktų ir išpuoselėtų veido ir kūno procedūrų protokolų, skirtų profesionaliam darbui su klientais.   

Profesionaliems veido odos priežiūros specialistams, kosmetologams, dermatologams, masažo ir SPA specialistams nuolat organizuojami grupiniai ir individualūs teoriniai bei praktiniai seminarai, apmokymai, suteikiamos nemokamos konsultacijos. 


Dėl daugiau informacijos susisiekite:

info@gemology.lt | +370 608 03828

ARTIMIAUSI RENGINIAI PROFESIONALAMS

KODĖL MŪSŲ ODAI BŪTINI PEPTIDAI IR MINERALAI?


Mikroelementų nauda puikiai žinoma mūsų organizmo funkcijoms, tačiau ar žinote kodėl jie yra būtini mūsų odai? ???? Taip pat visur linksnuojami peptidai - kas jie tokie ir kodėl mums jų reikia?
Apie tai ir dar daugiau sužinokite GEMOLOGY organizuojame seminare - Kodėl mūsų odai būtini peptidai ir mineralai?

???? Data: Rugsėjo 30 d.
⌚ Laikas: 10:00 - 13:00
???? Vieta: Raguvos g. 4, Kauno senamiestis.
Seminaras nemokamas. Vietų skaičius ribotas.

DEMAKIAŽAS PAGAL ODOS TIPUS + MASAŽINĖS PRIEMONĖS


Kiekvienos grožio procedūros pirmasis žingsnis - demakiažas. Oda nuvaloma ir pašalinami nešvarumai, ji nušveičiama ir tonizuojama. Teisingai parinktos demiakiažo priemonės kelis kartus padidina kosmetologinės ar masažo procedūros efektyvumą. 


PRISIJUNGIMUS PRIE ONLINE SEMINARO ĮRAŠO GAUKITE PARAŠIUS INFO@GEMOLOGY.LT . 

Kodėl mūsų odai būtini peptidai ir mineralai?

Mikroelementų nauda puikiai žinoma mūsų organizmo funkcijoms, tačiau ar žinote kodėl jie yra būtini mūsų odai? Taip pat kodėl yra tokie svarbūs biotechnologiniai peptidai mūsų kosmetikos priemonėse?

PRISIJUNGIMUS PRIE ONLINE SEMINARO ĮRAŠO GAUKITE PARAŠIUS INFO@GEMOLOGY.LT . 

REGISTRACIJA Į RENGINIUS


info@gemology.lt | +370608 03828 | arba užpildykite kontaktinę formą