Naujienos

Suteikite meilės savo paakiams!

Iki š.m. vasario 14 d. el. parduotuvėje www.gemology.lt įsigijus prekių už 100 Eur ar daugiau dovanų gaukite malachito akių makiažo valiklį (vertė 34 Eur)!


Kaip gauti dovaną:

- Įsigykite el. parduotuvėje į produktų už 100 Eur ar daugiau.

- dovana pridėsime siuntimo metu (t.y. krepšelyje ji neatsiras, tačiau gausite kartu su užsakytomis prekėmis).


Pasiūlymas galioja nuo 2022 02 07 iki 2022 02 14 arba iki kol yra dovanų. Dovanų kiekis ribotas. Vienam krepšeliui už 100 Eur ar daugiau priklauso viena dovana. Nuolaidos ir pasiūlymai su dovanomis nesisumuoja. 

MINERALAI - GROŽIO ATEITIS


Trisdešimties metų patirtį turintis gydytojas dermatologas ir kosmetologijos profesorius Roberto Cavagna (Italija), pasakoja, kodėl mikroelementai yra būtini mūsų odai, kaip jie veikia mūsų gyvybines odos funkcijas ir kodėl mineralai yra mūsų grožio ateitis.


Odos sveikata priklauso ir vis labiau priklausys nuo mikroelementų

Mikroelementai yra labai svarbūs mūsų kūno ląstelių funkcijoms biologiniu, cheminiu ir molekuliniu lygmenimis. Oda yra didžiausias žmogaus kūno organas, tačiau ji įsisavina mažiausiai svarbių maistinių medžiagų. Mokslinių tyrimų duomenimis žinoma, kad į vidų suvartojamos naudingosios medžiagos pirmiausia paskirstomos gyvybiškai svarbiausiems organams (širdžiai, kepenims, smegenims ir kt.), o odai tenka, jeigu tenka išvis, labai nedidelis mikroelementų kiekis. 


Šios amžinos ir nesunaikinamos mikromolekulės yra tikri „biologiniai katalizatoriai“, galintys pagreitinti biologines reakcijas 10, 100, 1000 kartų. Vitaminai, baltymai ir angliavandeniai negali būti metabolizuojami be fermentų suaktyvinimo mikroelementais: citrusiniuose vaisiuose esantis vitaminas C, daržovių beta karotinas, mėlynėse eantys antioksidantai, pomidoruose - likopenas mūsų organizmui būtų mažai naudingi be juos lydinčių vertingųjų mikroelementų:

• kalcis, būtinas vitaminui C veikti
• cinkas, skirtas vitaminui A
• magnis, skirtas B grupės vitaminų kompleksui
• selenas - vitamino E pasisavinimui

Mūsų organizmas negali sintetinti mikroelementų, o vandenyje ir maiste jų rasti darosi vis sunkiau. Vienas iš veiksmingiausių būdų odai gauti reikalingų medžiagų yra kosmetika. Į odos priežiūros priemones įtraukiami mikroelementai yra mažos, elektra įkrautos molekulės, kurios iš karto pasisavinamos ir yra veiksmingos net mikrometrinėmis koncentracijomis.

Kodėl mineralinė kosmetika?

Mineraliniai akmenys yra natūraliausias ir pirminis šių naudingųjų medžiagų šaltinis. Iš tikrųjų mineralai yra sudaryti iš 100% mikroelementų (išskyrus deimantą, kurį sudaro anglis). Šiuolaikinių ir inovatyvių technologijų pagalba sukurti procesai tarsi kopijuojama gamtą, kuri tirpina mineralus erozijos metu tūkstančius metų ir taip formuoja mineralinius vandenis. Šis reiškinys atkuriamas per kelias valandas ar kelias dienas laboratorijoje. Dėka sudėtingos mineralų suskystinimo technikos išgauti mikroelementai yra biologiškai prieinami ir gali būti įtraukti į odos priežiūrai skirtus produktus.

O šie patekę ant odos atlieka daugybę funkcijų, kurių kiekviena yra svarbesnė už kitą 
GELEŽIS: antioksidacinė medžiaga, labai koncentruota safyre ir hematite, esanti ametiste, jaspyje, peridote, baltajame kvarce ir turmaline. Ji aktyvina vitaminą C ir prolino hidroksilazę, kuri reguliuoja prokolageno gamybą.
CINKAS: naudojamas sudirgusiai odos gydyti, labai koncentruotas smitsonite, yra plačiai naudojamas enzimų terapijoje. Jis neutralizuoja labiausiai toksiškų senėjimo radikalų susidarymą (AGE: Advanced Glycation Endproducts), pasižymi bakteriostatinėmis savybėmis, saugo imuninę sistemą nuo svetimkūnių ir dalyvauja apsaugos nuo infekcijų procesuose.
MAGNIS: reikalingas fermentų ir nervų sistemos veikloje, labai koncentruotas peridote, esantis opale, raudonajame jaspyje, hematite ir granate. Jis dalyvauja odos ląstelių apykaitos ir energijos gamybos procesuose, įkraudamas mitochondrijas – kūno ląstelių baterijas.
SILICIS: naudojamas raukšlių prevencijai, ypač koncentruotas nefrite, opale, kvarce, ametiste, lazurite. Jis padidina keratinocitų gamybą ir reguliuoja odos struktūrą bei elastingumą, pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, pagreitina žaizdų gijimą, kartu su geležimi jis stimuliuoja hidroksiproliną, dalyvauja kolageno ir elastino sintezėje.

Dinamizuodamos natūralius biologinius odos procesus, šios mažytės, bet nepakeičiamos molekulės iškart atpažįsta ir įvertina net labiausiai pažeistą odą, skatindamos ją:
• susigrąžinti prarastą gyvybingumą
• sustiprinti struktūrą ir apsaugą nuo kenksmingų išorinių aplinkos veiksnių
• kuo anksčiau reaguoti į oksidacinius ir uždegiminius išpuolius
• užtikrinti reikiamą odos trofizmą net kritiškiausiose situacijose
• atitolinti senėjimą.

Todėl norint išsaugoti sveiką ir gyvybingą odą būtina organizmą aprūpinti mikroelementais tiek iš vidaus, tiek iš išorės.