Naujienos

JUODASIS PENKTADIENIS

Vieną kartą metuose, vieną išskirtinį penktadienį (ir truputį ilgiau) dovanojame Jums ???? JUODOJO PENKTADIENIO ???? nuolaidas!

???? Tik lapkričio 24-26 d. su nuolaidos kodu BLACKFRIDAY2023 visiems produktams taikoma 20% nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos.

⌚️ Nepraleiskite šios išskirtinės galimybės, laukiame Jūsų! 
BLUE AMBER ORGANICS - organinė ECOCERT sertifikuota odos priežiūros linija
Visų pamėgta ir vertinama GEMOLOGY mėlynojo gintaro linija žengia dar vieną žingsnį į priekį. Ištobulintas, atnaujintas ir patentuotas aktyviųjų komponentų kompleksas ir išgryninta iki 99,9% natūralių ingredientų produktų sudėtis, ECOCERT sertifikatas - tai naujos kartos BLUE AMBER ORGANICS produktų linija.

Laikantis mokslinio požiūrio, GEMOLOGY sukūrė naują aktyviųjų ingredientų kompleksą OBAC®, sujungiantį mineralus ir augalus, kuris papildė visus mėlynojo gintaro linijos produktus.  


The Blue Amber Organics Complex - OBAC® (mėlynojo gintaro organinis kompleksas), sudaro 3 galingi aktyvieji ingredientai:

MĖLYNASIS GINTARAS: gausus sieros mikroelemento, atkuriamąjam ir antioksidaciniam poveikiui, mažinančiam odos reaktyvumą.

SPANGUOLIŲ VANDUO: aktyvus vanduo iš šviežių uogų, stiprus antioksidantas ir natūralus prieš laisvuosius radikalus kovojantis ingredientas, apsaugantis ir maitinantis ląsteles.

GRIKIAI: gausūs fosforo, magnio, cinko, vario ir geležies, ideali kompozicija slopinanti uždegiminį mechanizmą esant užterštumui, apsaugo odą ir sustiprina barjerinę funkciją.
Šis patentuotas aktyvusis ingredientų kompleksas kovoja prieš išorinę aplinkos ir vidinę organizmo taršą ir oksidacinį stredą bei stimuliuoja 5 gyvybines odos funkcijas - drėkinimas, matinimas, deguonies aprūpinimas, apsauga, atgaivinimas. 

Mokslinių tyrimų metu įrodytas OBAC® kompleso efektyvumas: 
sumažina oksidacinio streso sukeltus laisvuosius radikalus iki 2.3 karto efektyviau nei vitaminas E;
sumažina taršos sukelto Interleukin-8 išskyrimą iki 26%;
atkuria odos tinkelio vientisumą, kuris sunaikinamas dėl teršalų.

GEMOLOGY ĮSIPAREIGOJIMAS APLINKAI

BLUE AMBER ORGANICS linijos produktai – be papildomos išorinės pakuotės. Taip pat visos linijos produktų pirminės pakuotės pagamintos iš cukranendrių, kurios yra alternatyva plastikui. Dėl unikalių savybių ji šiandien yra nepakeičiama ekologiška medžiaga. Cukranendžių įpakavimas yra perdirbamas, biologinės kilmės, biologiškai skaidus ir kompostuojamas. 
Atsisakydama išorinio popierinio įpakavimo bei pasirinkdama cukranendres, GEMOLOGY laikosi tikro ir nuoširdaus ekologiškai atsakingo požiūrio ir riboja sukurkiamų atliekų kiekį bei plastiko plitimą gamtoje. 

DUK

Kas yra Ecocert sertifikatas? 
Ecocert sertifikatas užtikrina gamybos procesą, atitinkantį aplinkosaugos ir socialinius reikalavimus, laikantis griežtų specifikacijų. Šis sertifikatas susijęs su gaminio sudėtimi, taip pat su pakuote ir visu gamybos procesu.

Koks yra skirtumas dar mėlynojo gintaro ir geltonojo gintaro?
Gintaras yra suakmenėję augalų sakai ir todėl atsiduria tarp augalų ir mineralinių akmenų kategorijų. Mėlynasis gintaras yra išskirtinis, nes veikiamas saulės spindulių jis turi savybę tapti mėlynu. Ši autofluorescencijos savybė daro jį labai ypatingu. Gemology jį naudoja dėl savo apsauginių savybių.

Ką reiškia “antioksidacinis poveikis”?
Oksidacija yra universalus reiškinys, kai molekulės skaidomos deguonimi. Mokslininkai sutaria, kad tai yra gyvų organizmų senėjimo šaltinis. Kosmetikoje kova su oksidacija naudojant antioksidacines medžiagas reiškia odos apsaugą nuo išorinių ir vidinių agresijų.