Veido kremas | BLUE AMBER ORGANICS

NAUJIENA - atnaujinta ir išgryninta mėlynojo gintaro linija tampa organiška!  Patentuotas aktyviųjų komponentų kompleksas ir ECOCERT sertifikatas - tai naujos kartos BLUE AMBER ORGANICS produktų linija.

Šis skystas kremas stimuliuoja pagrindines odos funkcijas (drėkinimą, maitinimą, deguonies tiekimą, apsaugą ir regeneraciją) ir sustiprina odos barjero apsaugą. Apsaugo odą nuo taršos ir lėtina odos senėjimo procesus. Tinka visiems odos tipams. Šis organinis veido kremas yra sertifikuotas ECOCERT ir 99,6% jo sudėties yra natūralūs ingredientai. 


Rezultatas: oda yra švelni, tonizuota ir atspari išorės poveikiui. Suteikiamas komforto pojūtis. Veido spalva yra skaisti ir vienoda.

Idealiai tinka: visiems odos tipams. 

Naudojimas: naudokite kasdien ryte ir vakare. Nedidelį kremo kiekį paskirtykite ant švarios veido ir kaklo odos ir lengvais masažo judesiais paskirstykite.


VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

OBAC® - kovoja prieš išorinę aplinkos ir vidinę organizmo taršą ir oksidacinį stresą bei stimuliuoja 5 gyvybines odos funkcijas (drėkinimas, matinimas, deguonies aprūpinimas, apsauga, atgaivinimas).

ALOE VERA - gausi kalcio, chromo, fosforo, vario, geležies, seleno, magnio, kalio, natrio ir cinko, odos rebalansavimui. 

JOJOBA ALIEJUS - maitina, drėkina ir išlygina papilkėjusią odą.


TŪRIS | 40 ml

V_5042

55.00€