Valantis mėnulio akmens kremas riebiai odai


Reguliuoja vandens balansą ir skaistina odą. Kremo sudėtyje esantys aktyvūs komponentai reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, mažina poras ir pasižymi antibakteriniu poveikiu. Blizgiai odai suteikia matinį atspalvį, aprūpina maitinamosiomis medžiagomis. Naudojant šį kremą oda įgauna šviežumo ir skaistumo.   

ODOS TIPAS
Mišri arba riebi oda

AKTYVIEJI MIKROELEMENTAI
Silicis ir kalis (Si, K)

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Mėnulio akmens pudra - silicio ir kalio šaltinis. Silicis dalyvauja kolageno ir elastino sintezėje. Taip pat jis gerina odos būklę, skatina kraujagyslių sienelių elastingumą, pralaidumą ir normalizuoja lipolitinį aktyvumą.
Oleanolio rūgštis - pasižymi antioksidaciniu poveikiu, slopina fermento, skatinančio riebalinių liaukų veiklą, aktyvumą, sumažina riebalų sekreciją.
Afrikinių medžių žievės ekstraktas - normalizuoja riebalų išsiskyrimą, mažina odos poras ir pasižymi antibakteriniu poveikiu. Blizgiai odai suteikia matinį atspalvį, aprūpina maitinamosiomis medžiagomis, atkuria ir suvienodina mišrios odos atspalvį.
Tokoferilacetatas - apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų. Padeda odai išsaugoti natūralią drėgmę, maitina ir saugo nuo ultravioletinių spindulių.
Simondsijų aliejus - stabilizuoja odos pH, maitina odą iš vidaus ir reguliuoja vandens balansą, didina odos elastingumą. Skatina mikrocirkuliaciją. 

NAUDOJIMAS 
Kremą naudokite kasdien ryte ir vakare. Nedidelį kiekį paskirstykite ant švarios veido odos.
67.00€
Tūris: