Peridoto ir taukmedžio sviesto lūpų balzamas


Dėl turtingo A, D, E ir F vitaminų kiekio šis peridoto ir taukmedžio sviesto lūpų balzamas drėkina ir maitina, tuo pačiu išlygina ir putlina lūpų kontūrą.  


DOMINUOJANTIS MINERALAS

Magnis (Mg)


VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Peridoto ekstraktas - pasižymi didele magnio koncentracija, stiprina ląstelių regeneraciją, atpalaiduoja ir nuraminą odą. Padidina ląstelių energiją.

Taukmedžio sviestas - suteikia patikimą apsaugą prieš žalingus aplinkos faktorius, drėkina ir maitina. Padeda stimuliuoti odos gyvybinius procesus ląstelės membranos viduje. 

Bičių vaškas - sudaro apsauginį barjerą, apsaugo nuo dirgiklių. Pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Minkština ir drėkina odą. Gausus vitamino A, kuris naudingas odos drėkinimui bei ląstelių regeneracijai.

Vitaminas E - stiprus antioksidantas. Saugo ląstelių membranas. Drėkina, minkština odą. Veikia dėmes, atsiradusias dėl amžiaus ar intensyvaus deginimosi saulėje bei soliariumuose.


NAUDOJIMAS

Naudokite pagal poreikį. Galima naudoti kaip lūpų kaukę - užtepkite storu sluoksniu ant lūpų ir lūpų kontūro ir palikite jį 10 minučių. Perteklių nuvalykite. 


TŪRIS

15 ml

19.00€