Mėlynojo gintaro veido šveitiklis

Veido šveitiklio sudėtyje yra augalinės kilmės AHA rūgštys, kurios turi šveičiamąjį, drėkinamąjį, raminantį ir antioksidacinį poveikį odai. Šios rūgštys stimuliuoja kolageno ir glikozaminoglikanų sintezę. Sudėtyje nėra kietų dalelių, todėl oda nežalojama. Naudojant šį šveitiklį odai suteikiamas jaunatviškas skaistumas ir spindesys. 


Atnaujinta pakuotė - aplinkai draugiškas cukranendrių buteliukas!


ODOS TIPAS

Visi


VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Mėlynių ekstraktas - gerina mikrocirkuliacijądrenuoja ir padeda pašalinti toksinus, skatinama ląstelių regeneracija. Švelniai valo, pašalina negyvas ląstelės. Ekstrakte yra daug aktyvių komponentų ir vitaminų, kurių pagalba oda drėkinama, skaistinama, didinamas jos elastingumas, gerinama bendra odos būklė.

Klevų sirupo ekstraktas - drėkina ir maitina, švelniai valo perteklinį ląstelių sluoksnį, gerina odos tekstūrą, atveria poras, turi šveičiamąjį, raminantį ir antioksidacinį poveikį odai.

Cukranendrių ekstraktas - sudėtyje yra glikolio rūgšties, kuri pašalina negyvą raginį sluoksnį, pagerina odos išvaizdą ir struktūrą, skaistina ir mažina padidėjusią pigmentaciją. Gerina mikrocirkuliaciją, drėkina ir ramina odą.

Koko-gliukozidas - švelnus valiklis, nedirginantis odos ir nepažeidžiantis lipidinio barjero, tačiau puikiai pašalinantis nešvarumus.

Saldžiųjų apelsinų vaisių ekstraktas - pasižymi toksinus valančiomis, odos spalvą gerinančiomis, skaistinančiomis, antiseptinėmis, tonizuojančiomis, apsaugančiomis ir raminančiomis savybėmis. 

Citrinų vaisių ekstraktas - turi šviesinantį, gaivinantį poveikį. Spartina mikrocirkuliaciją, skaistina odą.

Citrinos rūgštis - palaiko drėkinimą ir sulaiko vandenį, reguliuoja odos pH lygį, stangrina odą, didina jos apsaugines funkcijas.

Brazilinio kopalmedžio sulos ekstraktas - puikiai drėkina odą, pasižymi antibakterinėmis savybėmis.


NAUDOJIMAS

Užtepkite nedidelį kiekį šveitiklio ant veido ir kaklo švelniai pamasažuokite 1 min. Po to palikite 2 min., veikti. Likutį nuplauti šiltu vandeniu. Galima naudoti 1-2 kartus per savaitę.


TŪRIS

40 ml

35.00€