Intensyvaus poveikio jauninančios ampulės akių kontūrui

Ampoules Intensives Contour des Yeux | V_5100

Intensyviai jauninančios paakių ampulės stangrina ir sugrąžiną elastingumą jautriai paakių odai, dėka naujos gamybos technologijos aktyvios medžiagos džiovinamos šalčiu taip išsaugant komponentų efektyvų veikimą.


ODOS TIPAS Brandi


AKTYVIEJI MIKROELEMENTAI

Cinkas (Zn)

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Smitsonito ekstraktas - ypatingas cinko kompleksas, apsaugantis DNR. Turi stiprų antibakterinį ir raminantį poveikį, padeda pašalinti toksinus. Neutralizuoja ultravioletinių spindulių poveikį.

Palmitoyl Tripeptide-5 - stimuliuoja kolageno gamybą, žadindamas fibroblastų veiklą ląsteliniame dermos lygmenyje. Padidinamas odos tankumas ir stangrumas, drėgmės kiekis odoje.

Hialurono rūgštis - pasižymi savybėmis pritraukti vandenį. Ši medžiaga apsaugo kolageno ir elastino skaidulas nuo išsausėjimo, atkuria odos drėgmę ir elastingumą. Ji slopina fermentus, skaidančius kolageną ir elastiną, padeda užtikrinti odos ląstelių atsinaujinimą bei maitinimą.

Manitolis - drėkina odą. Užtikrina odos ląstelių apsaugą nuo laisvųjų radikalų, apsaugo hialurono rūgštį nuo greito suirimo.

Karagenanas - turi vandenį rišančiųjų savybių. Puikiai maitina ir drėkina odą.


NAUDOJIMAS

Išspauskite 7 ml tirpalo į buteliuką ir sumaišykite tirpalą su milteliais. Plakite, kol ištirps. Apverskite buteliuką aukštyn kojomis ir perpilkite gautą tirpalą atgal į tirpalo buteliuką. Tirpalas yra paruoštas naudojimui ir išlieka efektyvus 7 dienas. 1 buteliukas = 7 dienų kursas. Tepti nakčiai ant švarios akių kontūro odos.

66.00€
Tūris: