Drėkinamasis veido kremas su opalo ekstraktu


Drėkinantis kremas su opalų ekstraktu turi daug silicio, kuris sulaiko odoje drėgmę, o taip pat aktyvina kolageno ir elastino sintezę. Kremo sudėtyje yra hialurono rūgšties, kuri odai suteikia drėgmės ir atkuriamas odos komfortas. 

Išbandyk, prieš nuspręsdamas, pasirink TEST ME variantą! Daugiau informacijos skaitykite ČIA.


ODOS TIPAS

Visi


AKTYVIEJI MIKROELEMENTAI

Silicis (Si)


PAGRINDINIAI INGRIDIENTAI

Opalo pudra - gausi silicio, kuris skatina hialurono rūgšties gamybą, apsaugo odą nuo dehidracijos, dalyvauja kolageno ir elastino sintezėje, gerina odos būklę, optimizuoja odos regeneraciją, saugo nuo laisvųjų radikalų.

Hialurono rūgštis - pasižymi savybėmis pritraukti vandenį. Ši medžiaga apsaugo kolageno ir elastino skaidulas nuo išsausėjimo, atkuria odos drėgmę ir elastingumą. Ji slopina fermentus, skaidančius kolageną ir elastiną, padeda užtikrinti odos ląstelių atsinaujinimą bei maitinimą.

Tokoferilacetatas - apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų. Padeda odai išsaugoti natūralią drėgmę, maitina ir saugo nuo ultravioletinių spindulių.

Skvalenas - stiprina odos apsaugines funkcijas bei užtikrina tinkamą drėgmės kiekį odoje. Didina odos elastingumą, minkština. Pasižymi stipriu antioksidantiniu poveikiu.


NAUDOJIMAS

Kremą naudoti ryte ir vakare. Nedidelį kiekį kremo paskirstykite ant švarios veido odos.

59.00€
Tūris: