Veido prausiklis | BLUE AMBER ORGANICS

NAUJIENA - atnaujinta ir išgryninta mėlynojo gintaro linija tampa organiška!  Patentuotas aktyviųjų komponentų kompleksas ir ECOCERT sertifikatas - tai naujos kartos BLUE AMBER ORGANICS produktų linija.

Sąlytyje su vandeniu šis gelinis prausiklis tampa putomis, kurios švelniai pašalina makiažą, visus nešvarumus ir riebalų perteklių, išsaugodamas odos hidrolipidinę plėvelę. Lengva nuplauti. Šis organinis veido prausiklis yra sertifikuotas ECOCERT ir 99,5% jo sudėties yra natūralūs ingredientai. 


Rezultatas: Oda minkšta, pašalinti nešvarumai, oda jaučiasi komfortiškai. 

Idealiai tinka: visiems odos tipams. 

Naudojimas: Naudokite kasdien ryte ir vakare. Gausiai sudrėkinkite rankas vandeniu ir paskirstykite prausiklį tarp delnų, kol suputos. Valykite veido ir kaklo odą, nuplaukite su vėsiu vandeniu. 


VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

OBAC® - kovoja prieš išorinę aplinkos ir vidinę organizmo taršą ir oksidacinį stresą bei stimuliuoja 5 gyvybines odos funkcijas (drėkinimas, matinimas, deguonies aprūpinimas, apsauga, atgaivinimas).

SALDŽIAVAISIO PUPMEDŽIO (KEROBO) PUPELĖS - gausios kalcio, stiprina odos natūralų barjerą ir apsaugo jį. Gausios magnio, kuris rebalansuoja odą.

VALANTYS INGREDIENTAI - biologiškai skaidūs, švelnūs ir be tirpiklių, kad būtų išsaugota odos hidrolipidinė plėvelė.


TŪRIS | 125 ml

V_5040

38.00€