Švytėjimą suteikiančios ampulės

Ampoules Intensives Eclat | V_5101

Labai koncentruotas poveikis, kuris skatina optimalų ląstelių atsinaujinimą, matomi akivaizdūs rezultatai. Oda išlyginama ir pridrėkinama. Veido oda patempiama ir pašviesinama.


DOMINUOJANTIS MINERALAS

Varis (Cu)


VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Vitaminas C - stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę, sustiprina kraujagyslių ir kapiliarų sieneles, normalizuoja jų pralaidumą, dalyvauja pigmentų gamybos procese: sulėtina melanino sintezę, turi balinamąjį ir pigmentines dėmes naikinantį poveikį, sulėtina senėjimo procesą, lygina odą ir sumažina raukšlių gylį.

Manitolis -  drėkina odą, užtikrina odos ląstelių apsaugą nuo laisvųjų radikalų, apsaugo hialurono rūgštį nuo greito suirimo.

Malachito ekstraktas - pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu, švelniai ramina sudirgusią odą iš vidaus ir reguliuoja vandens balansą, šalina toksinus.


NAUDOJIMAS

Išspauskite 7 ml tirpalo į buteliuką ir sumaišykite tirpalą su milteliais. Plakite, kol ištirps. Apverskite buteliuką aukštyn kojomis ir perpilkite gautą tirpalą atgal į tirpalo buteliuką. Tirpalas yra paruoštas naudojimui ir išlieka efektyvus 7 dienas. 1 buteliukas = 7 dienų kursas. Tepti nakčiai ant švarios veido ir kaklo odos kiekvieną vakarą, vengiant akių srities. Po to tepti įprastai naudojamą kremą.


TŪRIS

7 ampulės po 7 ml

464.00€