odos Oligoterapijos studija

GEMOLOGY COSMETICS OLIGOTHERAPY STUDIO - tai holistinis požiūris į odos sveikatą ir grožį.


Oligoterapijos studijoje Jums suteiksime profesionalias kosmetologų konsultacijas odos priežiūros klausimais, atliksime unikalius veido ir kūno priežiūros ritualus ir parinksime Jums tinkamiausius kosmetikos produktus.

Pasiūlysime unikalias odos diagnostikos paslaugas, kurios padės įvertinti Jūsų dabartinę odos būklę, ištirti odai būtinų mikroelementų ir vitaminų kiekį. 

Suteiksime kvalifikuotų specialistų konsultacijas dėl odos priežiūros tiek iš išorės, tiek iš vidaus. 
____

Kurpių g. 18, Kauno senamiestis | info@gemology.lt | +370 673 75237

PASLAUGOS
____
VEIDO IR KŪNO RITUALAI


Atsipalaiduokite ir palepinkite odą unikaliomis profesionaliomis veido priežiūros procedūromis, atpalaiduojančiais veido ir kūno ritualais. 

Procedūroms naudojami specialiai sukurti ir įprastame asortimente nerandami GEMOLOGY odos priežiūros produktai ir unikalūs pusbrangiai masažiniai akmenys. Tai ypatingų kvapų ir tekstūrų produktai, sukuriantys nepakartojamas patirtis bei sprendžiantys Jūsų odos problemas. 

____
VEIDO ODOS IŠTYRIMAS SU DIAGNOSTINIU GEMOLOGY APARATU

Tikslaus skaitmeninio fotoaparato ir ištobulinto programinės įrangos dėka su GEMOLOGY diagnostikos aparatu galime išgauti itin tikslius odos įvertinimo rezultatus net pagal septynis parametrus:

1. odos tekstūra;
2. pigmentacija;
3. sebumo kiekis;
4. keratinas - negyvų ląstelių kiekis;
5. odos porų dydis;
6. akių raukšlelių gylis ir kiekis;
7. odos spalva.

Odos būklės rezultatai pateikiami grafiškai bei įvertinami specialiai sukurtoje skalėje. Diagnostinio aparato dėka iš karto išrašomas "grožio receptas" - pagal nustatytus rezultatus ir įvertinimus, paskiriami odos problemos spręsti skirti produktai. 

Pakartotinai atlikus diagnostinį testą galima stebėti odos būklės pasikeitimus ir įvertinti produktų naudą.
____
MIKROELEMENTŲ IŠTYRIMAS SU OLIGOCHECK APARATU
Mikroelementų ir vitaminų biologinio prieinamumo matavimas bei oksidacinio streso įvertinimas realiu laiku. Tai neskausmingas metodas, greitai suteikiantis analizės rezultatus.
NESKAUSMINGAS IR NEINVAZINIS TYRIMAS. Įvertinimas atliekamas naudojant nešiojamą spektrofotometrą ir gali būti atliekamas bet kuriuo metu turint prieigą prie kompiuterinės įrangos.

PATVIRTINTA TECHNOLOGIJA. OligoCheck technologija yra paremta spektrofotometro analize. Spektrofotometrija – tai kiekybinis analitinis metodas, leidžiantis nustatyti tam tikros terpės sugeriamąsias savybes (absorbciją) visame šviesos spektre.

INDIVIDUALUS ĮVERTINIMAS. Vos keliais paspaudimais surinkti duomenys siunčiami į saugų laboratorijos serverį. Tuomet gaunamas mikroelementų ir sunkiųjų metalų kiekio įvertinimas bei vitaminų santykio interpretacija.

VISAPUSIŠKA PRIEŽIŪRA. Šis įvertinimas padeda optimizuoti tolesnę odos priežiūrą (dieta, maisto papildai, kosmetikos produktai, odos priežiūros procedūros kt.).

____
RENGINIAI IR EDUKACIJOS GRUPĖMS

Įdomus ir išskirtinis vakaras oligoterapijos studijoje - pokalbiai apie odą ir jos priežiūra prie putojančios šampano taurės ir burnoje tirpstančių macaron sausainių. Vakaro metu visiems dalyviams atliekamos odos ištyrimo programos, parenkamas kosmetikos priemonių krepšelis, suteikiamos individualizuotos rekomendacijos.

Galite pasirinkti vieną iš 5 renginio temų:
- detoksikacija;
- stresas ir jo valdymas;
- veido joga;
- gražios odos mityba;
- mineralinių akmenų galia.

Renginiai organizuojami iki 6 asmenų grupėms. Tai puiki idėja gimtadienio ar mergvakario šventimui ar tiesiog įdomiam vakaro praleidimui draugų grupėje. 
____

Kurpių g. 18, Kauno senamiestis | info@gemology.lt | +370 673 75237
KAINOS
____
Veido odos ištyrimas su diagnostiniu GEMOLOGY aparatu.
15 min | 15 EUR

___
Mikroelementų ištyrimas su OligoCheck 
20 min | 35 EUR

___
Veido odos ištyrimas + mikroelementų ištyrimas su OligoCheck
45 min | 45 EUR

___
Privatūs grožio vakarėliai
2 val 30 min | 45 EUR / ASM.

____

Kurpių g. 18, Kauno senamiestis | info@gemology.lt | +370 608 03828