Oligoterapijos studija

Kaune duris nuo gruodžio 1 d. atveria pirmoji Lietuvoje Gemology kosmetikos parduotuvė ir oligoterapijos studija. 

GEMOLOGY COSMETICS OLIGOTHERAPY STUDIO - tai holistinis požiūris į odos sveikatą ir grožį.


Oligoterapijos studijoje Jums suteiksime profesionalias kosmetologų konsultacijas odos priežiūros klausimais ir parinksime Jums tinkamiausius kosmetikos produktus.

Pasiūlysime unikalias odos diagnostikos paslaugas, kurios padės įvertinti Jūsų dabartinę odos būklę, ištirti odai būtinų mikroelementų ir vitaminų kiekį. 

Suteiksime kvalifikuotų specialistų konsultacijas dėl odos priežiūros tiek iš išorės, tiek iš vidaus. 
____

Kurpių g. 18, Kauno senamiestis | info@gemology.lt | +370 608 03828 

PASLAUGOS
____
VEIDO ODOS IŠTYRIMAS SU DIAGNOSTINIU GEMOLOGY APARATU

Tikslaus skaitmeninio fotoaparato ir ištobulinto programinės įrangos dėka su GEMOLOGY diagnostikos aparatu galime išgauti itin tikslius odos įvertinimo rezultatus net pagal septynis parametrus:

1. odos tekstūra;
2. pigmentacija;
3. sebumo kiekis;
4. keratinas - negyvų ląstelių kiekis;
5. odos porų dydis;
6. akių raukšlelių gylis ir kiekis;
7. odos spalva.

Odos būklės rezultatai pateikiami grafiškai bei įvertinami specialiai sukurtoje skalėje. Diagnostinio aparato dėka iš karto išrašomas "grožio receptas" - pagal nustatytus rezultatus ir įvertinimus, paskiriami odos problemos spręsti skirti produktai. 

Pakartotinai atlikus diagnostinį testą galima stebėti odos būklės pasikeitimus ir įvertinti produktų naudą.
____
MIKROELEMENTŲ IŠTYRIMAS SU OLIGOCHECK APARATU

Galimo sunkiųjų metalų pertekliaus, mikroelementų ir vitaminų biologinio prieinamumo matavimas bei oksidacinio streso įvertinimas realiu laiku. Tai neskausmingas metodas, greitai suteikiantis analizės rezultatus.

Analizės rezultatus įvertina ir argumentuotus patarimus ir rekomendacijas tolimesnei visapusiškai odos priežiūrai tiek iš vidaus, tiek iš išorės pateikia biomedicinos moklų daktarė, docentė ir mitybos konsultantė Sandrija Čapkauskienė.
NESKAUSMINGAS IR NEINVAZINIS TYRIMAS. Įvertinimas atliekamas naudojant nešiojamą spektrofotometrą ir gali būti atliekamas bet kuriuo metu turint prieigą prie kompiuterinės įrangos.

PATVIRTINTA TECHNOLOGIJA. OligoCheck technologija yra paremta spektrofotometro analize. Spektrofotometrija – tai kiekybinis analitinis metodas, leidžiantis nustatyti tam tikros terpės sugeriamąsias savybes (absorbciją) visame šviesos spektre.

INDIVIDUALUS ĮVERTINIMAS. Vos keliais paspaudimais surinkti duomenys siunčiami į saugų laboratorijos serverį. Tuomet gaunamas mikroelementų ir sunkiųjų metalų kiekio įvertinimas bei vitaminų santykio interpretacija.

VISAPUSIŠKA PRIEŽIŪRA. Šis įvertinimas padeda optimizuoti tolesnę odos priežiūrą (dieta, maisto papildai, kosmetikos produktai, odos priežiūros procedūros kt.).

____
RENGINIAI IR EDUKACIJOS GRUPĖMS

Įdomus ir išskirtinis vakaras oligoterapijos studijoje - pokalbiai apie odą ir jos priežiūra prie putojančios šampano taurės ir burnoje tirpstančių macaron sausainių. Vakaro metu visiems dalyviams atliekamos odos ištyrimo programos, parenkamas kosmetikos priemonių krepšelis, suteikiamos individualizuotos rekomendacijos iš mitybos konsultantės Sandrijos Čapkauskienės. 

Renginiai organizuojami iki 5 asmenų grupėms. Tai puiki idėja gimtadienio ar mergvakario šventimui ar tiesiog įdomiam vakaro praleidimui draugų grupėje. 
KAINOS
____
Veido odos ištyrimas su diagnostiniu GEMOLOGY aparatu.
15 min | 15 EUR

___
Mikrolementų ištyrimas su OligoCheck 
20 min | 35 EUR

___
Veido odos ištyrimas + mikroelementų ištyrimas su OligoCheck
45 min | 45 EUR

___
Mikroelementų ištyrimas su OligoCheck ir konsultacija su bio. med. dak. doc. Sandrija Čapkauskiene.
30 min | 59 EUR

___
Pilnas mikroelementų, vitaminų ir sunkiųjų metalų OligoCheck tyrimas ir konsultacija su bio. med. dak. doc. Sandrija Čapkauskiene.
40 min | 69 EUR

____

Kurpių g. 18, Kauno senamiestis | info@gemology.lt | +370 608 03828