Jauninantis deimanto paakių kremas

Contour des Yeux Jeunesse Diamant | V_5030

Jauninantis paakių kremas mažina raukšlelių gylį, ramina jautrią paakių odą, taip pat šviesina patamsėjusius paakius.


ODOS TIPAS

Brandi oda


VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Deimanto pudra - pašalina perteklinį odos ląstelių sluoksnį nepažeidžiant likusios struktūros, pagerėja aktyvių komponentų pasisavinimas. Aktyvuoja odos mikrocirkuliaciją. Suteikia odai švytėjimo.  
Palmitoil tripeptidas-5 - gebantis giliai prasiskverbti į odą ir aktyviai veikti tiek jau esančias įvairaus gylio raukšles, tiek prevenciškai vizualinį senėjimo procesų ryškėjimą. Stimuliuoja kolageno gamybą, žadindamas fibroblastų veiklą ląsteliniame dermos lygmenyje. Šis peptidas gali padidinti reikiamo kolageno gamybą, nei įprastinėmis sąlygomis pagamintų oda. Šis kolageno sintetinimas, estetiniu požiūriu, teikia akivaizdų jauninantį, priešraukšlinį efektą, didina drėgmės kiekį tikrojoje odoje.
Tetrapeptidas-5 - skatina kolageno atsinaujinimą, ramina, drėkina ir kondicionuoja odą. Stabdo odos senėjimą.
Bisabololis - ramunėlėse randama medžiaga, pasižyminti priešuždegiminiu poveikiu, mažina paraudimus. Taip pat padidina drėkinančių medžiagų efektyvumą.
Ridikų šaknų fermentų filtratas - apsaugo odą nuo aplinkos teršalų, ramina odą. Švelniai ir efektyviai pašalina nešvarumus ir negyvas odos ląsteles.
Tokoferilacetatas - apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų ir senėjimo. Padeda odai išsaugoti natūralią drėgmę, lygina raukšles, maitina ir saugo nuo ultravioletinių spindulių.
Adenozinas - pagerina kraujo apytaką ir energijos tiekimą odos ląstelėms. Skatina odos kolageno ir elastino gamybą, sumažina raukšlių kiekį ir gylį, išlygina odos reljefą. Pasižymi priešuždegiminiu poveikiu.
Kaprilo/kaprio trigliceridas - sukuria barjerą ir neleidžia dehidratuotis odai, suteikia švelnumo pojutį.
Ridikų šaknų fermentų filtratas - apsaugo odą nuo aplinkos teršalų, ramina odą. Švelniai ir efektyviai pašalina nešvarumus ir negyvas odos ląsteles.

NAUDOJIMAS

Naudokite paakių kremą ryte ir vakare. Nedidelį kiekį kremo paskirstykite paakių zonoje, ties raukšlelėmis švelniai produką įmasažuokite. Šį produktą galima naudoti ir kaip kaukę, tada storesnį sluoksnį užtepkite paakių zonoje ir palaikykite apie 15 min. Perteklių nuvalykite. 


TŪRIS
15 ml

90.00€
Tūris: