Intensyvaus poveikio jauninančios ampulės

Ampoules Intensives Jeunesse | V_5102

Intensyviai jauninančios ampulės stangrina ir jaunina veido odą, dėka naujos gamybos technologijos aktyvios medžiagos džiovinamos šalčiu taip išsaugant komponentų efektyvų veikimą.


ODOS TIPAS

Brandi oda


AKTYVIEJI MIKROELEMENTAI

Magnis (Mg)


VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Peridoto (citrino) ekstraktas - pasižymi didele magnio koncentracija. Jis yra ne tik svarbus kalcio partneris, bet ir padeda B grupės vitaminams ir nesočiosioms riebiosioms rūgštims saugoti odą. Jis dalyvauja gydant ląstelių sužalojimus, stiprina ląstelių regeneraciją, atpalaiduoja ir nuraminą odą. Padidina ląstelių energiją ir lėtina odos senėjimo procesus.

Palmitoyl Tripeptide-38 - Prasiskverbia giliai į dermą, kad padidintų kolageno gamybą ir hialurono rūgšties sintezę, ypač kaktos zonoje. Galingas priešraukšlinis peptidas, skatininatis odos regeneracijos mechanizmus ir išlyginantis raukšles iš vidaus. Padeda odai išlaikyti jaunatvišką stangrumą ir spindesį.

Hialurono rūgštis - Pasižymi savybėmis pritraukti vandenį. Ši medžiaga apsaugo kolageno ir elastino skaidulas nuo išsausėjimo, atkuria odos drėgmę ir elastingumą. Ji slopina fermentus, skaidančius kolageną ir elastiną, padeda užtikrinti odos ląstelių atsinaujinimą bei maitinimą.

Manitolis - drėkina odą. Užtikrina odos ląstelių apsaugą nuo laisvųjų radikalų, apsaugo hialurono rūgštį nuo greito suirimo.

Karagenanas - visą parą (24 val.) saugo odą nuo teršalų ir kensksmingo aplinkos poveikio.


NAUDOJIMAS

Išspauskite 7 ml tirpalo į buteliuką ir sumaišykite tirpalą su milteliais. Plakite, kol ištirps. Apverskite buteliuką aukštyn kojomis ir perpilkite gautą tirpalą atgal į tirpalo buteliuką. Tirpalas yra paruoštas naudojimui ir išlieka efektyvus 7 dienas. 1 buteliukas = 7 dienų kursas. Tepti nakčiai ant švarios veido ir kaklo odos kiekvieną vakarą, vengiant akių srities. Po to tepti įprastai naudojamą kremą.

66.00€
Tūris: