Švytėjimą suteikiančios ampulės

Ampoules Intensives Eclat | V_5101

Labai koncentruotas poveikis, kuris skatina optimalų ląstelių atsinaujinimą, matomi akivaizdūs rezultatai. Oda išlyginama ir pridrėkinama. Veido oda patempiama ir pašviesinama.


ODOS TIPAS

Brandi, pigmentuota 


AKTYVIEJI MIKROELEMENTAI

Varis (Cu)


VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Malachito ekstraktas - praturtintas variu, kuris yra galingas antioksidantas ir sustiprina odos spindėjimą. Švelniai ramina sudirgusią odą, grąžina ir reguliuoja odos balansą, šalina toksinus. 

Vitaminas C - turi balinamąjį ir pigmentines dėmes naikinantį poveikį, dalyvauja pigmentų gamybos procese: sulėtina melanino sintezę. Pagreitina audinių regeneravimąsi. Stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę, lygina odą.

Manitolis - drėkina odą, užtikrina odos ląstelių apsaugą nuo laisvųjų radikalų, apsaugo hialurono rūgštį nuo greito suirimo.


NAUDOJIMAS

Išspauskite 7 ml tirpalo į buteliuką ir sumaišykite tirpalą su milteliais. Plakite, kol ištirps. Apverskite buteliuką aukštyn kojomis ir perpilkite gautą tirpalą atgal į tirpalo buteliuką. Tirpalas yra paruoštas naudojimui ir išlieka efektyvus 7 dienas. 1 buteliukas = 7 dienų kursas. Tepti nakčiai ant švarios veido ir kaklo odos kiekvieną vakarą, vengiant akių srities. Po to tepti įprastai naudojamą kremą.


TŪRIS

7 ampulės po 7 ml

464.00€
Tūris: