14 dienų ANTI AGING CURE

Atgaivinkite odą vos per 14-olikos dienų intensyvų brandžios odos kursą. Suteiksite odai stangrumo, elastingumo, sugrąžinsite drėgmę ir spindesį! 


1. NUVALYKITE ODOS NEŠVARUMUS PUTOMIS SU PENTAPEPTIDAIS. Botokso analogu laikomi stangrinantys peptidai, pasižymi raumenų atpalaidavimo efektu, todėl sumažėja mimikos raukšlės. Putos giliai valo odos poras, reguliuoja riebalų išsikyrimo greitį ir tonizuoja odą. Naudokite kasdien ryte ir vakare. 

2. LEISKITE ODAI KVĖPUOTI SU PERLŲ VEIDO ŠVEITIKLIU. Švelniai pašalinkite odos nešvarumus ir suragėjusį odos sluoksnį su skaistinančiu, drėkinančiu ir maitinančiu šveitikliu. Dėl produkto sudėtyje esančio kalcio ir pentapeptidų oda atgauna optimalų drėgmės lygį, tampa tvirtesnė, elastingesnė, švelnesnė ir sveikai švyti. Naudokite 2 kartus per savaitę. 

3. PALEPINKITE ODĄ GELINE DEIMANTO VEIDO KAUKE SU DAUGIAU KAIP 30 VEIKLIŲJŲ MEDŽIAGŲ. Jau kitą dieną pastebėsite kaip oda atgaus savo elsatingumą ir stangrumą, bus sudrėkinta ir pamaitinta. Dėka kruopščiai atrinktų ingredientų odoje stabdomi senėjimo procesai, skatinamas jos atsinaujinimas, aktyvuojama mikrocirkuliacija, sustiprinamos kapiliarų sienelės. Odai suteikalamas natūralus spindesys. Naudokite 2 kartus per savaitę. 

4. EFEKTYVIAI KOVOKITE SU RAUKŠLELĖMIS SU JAUNINANČIU DEIMANTO KREMU.  Sudėtyje esantys penta- ir tri- peptidai geba ne tik giliai prasiskverbti į odą ir aktyviai veikti jau esančias įvairaus gylio raukšles, bet ir veikti prevenciškai. Efektyviai atpalaiduoja veido raumenis ir taip sumažina raukšlelių gylį. Skatina kolageno sintezę, kurios dėka suteikiamas akivaizdus jauninantis, priešraukšlinis efektas. Naudokite kasdien ryte ir vakare. 


RINKINĮ SUDARO:

Valančiosios putos, 30 ml 

Perlų veido šveitiklis, 15 ml

Gelinė deimanto kaukė, 4 vnt

Jauninantis deimanto kremas, 15 ml


Rinkinio vertė: 131 Eur

Rinkinių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja, kol yra rinkinių. 

78.00€