Baltųjų perlų naktinė veido kaukė


Kreminė kaukė, ideali siekiant atskleisti veido skaistumui. Praturtinta baltuoju perlu ir stabilizuotu vitaminu C, kad pagrąžintų odą Jums miegant - ryte ji bus skaistesnė, odos spalva vienodesne. Jau nuo pirmo panaudojimo oda yra sudrėkinama, švytinti ir lygesnė, sumažėja pigmentinių dėmių ryškumas.

Išbandyk, prieš nuspręsdamas, pasirink TEST ME variantą! Daugiau informacijos skaitykite ČIA.


ODOS TIPAS

Pigmentuota, jautri, sausa arba brandi oda


AKTYVIEJI MIKROELEMENTAI

Geležis, kalcis ir silicis (Fe, Ca, Si)


VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Silicio ir ramnozės kompleksas - šviesina, drėkina, reguliuoja odos pigmentaciją.

Hialurono rūgštis - pasižymi savybėmis pritraukti vandenį. Ši medžiaga apsaugo kolageno ir elastino skaidulas nuo išsausėjimo, atkuria odos drėgmę ir elastingumą. Ji slopina fermentus, skaidančius kolageną ir elastiną, padeda užtikrinti odos ląstelių atsinaujinimą bei maitinimą.

“Gemwhite” kompleksas - skaistinantis aktyviųjų ingredientų kompleksas, 2017 metais už inovacijas kosmetikoje pelnęs apdovanojimą.

Perlų pudra - biologiškai aktyvaus kalcio, geležies ir amino rūgščių šaltinis, kurie skaistina odą, taip pat turi savybę šviesinti pigmentines dėmes. NAUDOJIMAS

Vakare prieš miegą, užtepkite ploną kaukės sluoksnį ant švarios veido ir kaklo odos. Venkite srities aplink akis. Po 20 minučių įmasažuokite kaukės perteklių į odą ir palikite visai nakčiai tarsi naktinį kremą. Ryte nuplaukite veidą vėsiu vandeniu.


TŪRIS | 50 ml

86.00€
TEST ME: