GEMOLOGY - tai aistros istorija


Chrystelle Lannoy, aistringa kosmetikos ir brangakmenių gerbėja, turėjo nuojautą, kad tauriųjų mineralų šerdyje slypi daug naudingų mikroelementų mūsų odai. Atikus klinikinius tyrimus pavyko išgauti mikroelementus, kurie itin naudingi ir reikalingi odos priežiūrai - taip gimė GEMOLOGY.


Chrystelle Lannoy aistra grožiui lėmė sėkmingą jos karjerą kosmetikos srityje. Iki sukuriant GEMOLOGY, ji dirbo su didžiausiais kosmetikos prekės ženklais ir tarptautinėmis įmonėmis bei sukaupė ilgametę neįkainojamą patirtį profesionalioje kosmetologijoje. Didelė aistra ir inovacijų siekis pastūmėjo Chrystelle sukurti pirmąją pasaulyje mineralinę kosmetikos liniją.

KLINIKINIAI TYRIMAI

Po septynerius metus trukusių mokslinių tyrimų GEMOLOGY laboratorija sukūrė mikroelementų (geležies, cinko, magnio, vario ir kt.) išgavimo technologiją iš brangakmenių, tokių kaip smitsonitas, hematitas, ametistas, peridotas ir daugelis kitų. 

Dėka sudėtingos mineralų suskystinimo technikos išgauti mikroelementai, gali būti įtraukti į odos priežiūrai skirtus produktus. 
Mikroelementų nauda mūsų odai yra įrodyta klinikiniais tyrimais. Tokie mineralai kaip geležis, magnis, cinkas, silicis ir daugelis kitų yra gyviškai svarbūs daugeliui mūsų odoje vykstančių procesų. 

Geležis stimuliuoja kolageno sintezę, cinkas kovoja su aknės bakterija, magnis energizuoja odos ląsteles ir jas atpalaiduoja, silicis pritraukia ląstelėse drėgmę ir kuria odos elastingumą.

GEMOLOGY produktų efektyvumą užtikrina kartu su mineralais komponuojami biotechnologiniai peptidai, hialurono rūgštis, augaliniai ekstraktai ir vitaminai. Taip pat naudojamas organinis konservantas (Geogard). Kosmetikos produktuose nenaudojami parabenai, etanolis, gliutenas, laktozė, propilenglikolis. Kosmetika netestuota su gyvūnais. 
MINERALAI IŠ PUSBRANGIŲ IR BRANGIŲJŲ AKMENŲ
GEMOLOGY kosmetikoje mineralai išgaunami net iš 20 pusbrangių ar brangiųjų akmenų. Kiekvienas akmuo savyje turi tam tikro odai naudingo mineralo kiekį. Pavyzdžiui, hematitas yra turtingas geležimi, smitsonitas - cinku, peridotas - magniu, mėnulio akmuo - siliciu.

Kiekviename GEMOLOGY kosmetikos produkte rasite bent du skirtingus akmens ekstraktus, kurie papildo vienas kitą, tam tikros odos problemos sprendimui. 


GEMOLOGY koncepcijoje pusbrangiai ir brangieji akmenys kosmetikoje naudojami trimis pavidalais: